ОСОБИСТІ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Угода про надання психологічних послуг
Ця угода заключається між мною та вами з метою встановити правила для створення безпечних стабільних робочих відносин під час проведення консультацій. Вона не має юридичної чинності, але є важливим елементом нашого взаєморозуміння. Як і будь-яка угода, вона потрібна для того, щоб обидві сторони (клієнт та психолог) однаково розуміли, що є предметом домовленості, як відбуватиметься процес, на який результат можна розраховувати, і які зобов'язання кожної зі сторін.


1. Загальні положення:

· У сферу моєї компетенції входить психологічне консультування з широкого кола питань (тривога, проблеми в стосунках, проблеми з самооцінкою, сепарація, особисті кордони, пошуки сенсів та ін.), психоедукація, навчання різним технікам саморегуляції, в тому числі практикам майндфулнес. Моїми головними цілями в роботі з клієнтами є розвиток стресостійкості та гнучкості, допомога у коупінгу з викликами життя, покращення якості життя, плекання мудрості та особистої зрілості.

· Я не працюю з психічними розладами, залежностями та гострими психологічними станами. Але я можу консультувати вас в альянсі з фахівцем, який це робить, та під наглядом якого ви знаходитесь, наприклад лікарем психіатром.

· У своїй роботі я використовую методи когнітивно-поведінкової терапії, терапії прийняття та відповідальності (АСТ) та гештальт підходу. Кількість консультацій залежить від вашого запиту і може обмежуватися як 5-6 сесіями, так і довгостроковою терапією.

· Варто розуміти, що відповідальність за результат несуть двоє: психолог і клієнт. Я зобов'язуюсь консультувати вас належним чином, в рамках етичних та професійних норм, використовуючи весь свій багаж знань і досвіду. Але без вашої включеності, готовності працювати та щирої зацікавленості процесом ми навряд чи зможемо досягти бажаного результату. При цьому психологічна робота – це не примусова сповідальня. У кожного власний ритм і темп психологічної роботи, власний стиль і труднощі. Я поважаю ваші особливості.

· Ніщо з того, що ви скажете, не буде повернене проти вас. Будь-яка інформація, яку ви розповідаєте мені і яку я розповідаю вам в терапії є конфіденційною і не виноситься за межі спілкування між вами та мною, крім форм, в яких неможливо провести жодних аналогій щодо встановлення вашої особистості.

· Ви маєте право отримувати необхідну інформацію про методи роботи, в будь-який момент можете відмовитись від будь-якої моєї пропозиції, зупинити консультування і донести мені до відома ваші побажання.

· У випадку, якщо я розумію та визнаю свої обмеження/некомпетентність щодо вашої проблеми, я зобов'язуюсь повідомити вас про це та, по можливості, порекомендувати контакти компетентних фахівців. Будь-яка інформація щодо такого рішення обов'язково виноситься на обговорення між вами та мною.

· Вам, як і мені, не дозволено приходити на терапевтичну сесію в стані алкогольного сп'яніння і (або) під впливом наркотичних речовин.

· Я консультую українською, англійською або російською мовою. Я не співпрацюю з клієнтами, які проживають на території Росії.


2. Регламент роботи:

· Одна сесія триває 50 хв, в окремих випадках за домовленістю можна провести здвоєну сесію 100 хв, яка оплачується у подвійному розмірі.

· Вартість однієї сесії 50$. Можна оплачувати в гривні по актуальному банківському курсу на банківську картку або у доларах на PayPal.

· Для клієнтів, які звертаються до мене вперше, бронювання часу першої сесії відбувається лише по повній передоплаті. При подальших зустрічах оплата проводиться одразу після закінчення сесії або в будь-якому іншому форматі передоплати, про який ми з вами домовляємось на початку і в процесі консультацій.

· Рекомендована частота зустрічей - раз на тиждень, але знову ж таки за домовленістю та в залежності від обставин ми можемо зустрічатися частіше чи рідше.

· Якщо ви запізнюєтеся, то сесія закінчується тоді, коли й повинна була закінчитися.

· Якщо запізнююсь я, то зустріч триває 50 хвилин від її початку, або я компенсую час наступної сесії.

· Якщо вам не вдається прийти на сесію, то ви маєте повідомити про це мене не пізніше, ніж за добу. Якщо ви не повідомляєте про скасування чи перенос зустрічі, чи повідомляєте пізніше, ніж за 24 години, то ви у будь-якому разі її оплачуєте. У разі екстрених ситуацій цей момент обговорюється, можливі виключення.

· Так само, якщо я скасовую чи переношу сесію, то також повинна повідомити про це не пізніше, ніж за 24 години. Якщо цього не трапляється, тоді я проводжу одну зустріч безоплатно.

· На даний момент я проводжу прийом лише онлайн по відеозв'язку.

· Для онлайн сесій я зазвичай використовую програму Zoom. Перед початком нашої першої зустрічі я скидаю вам посилання на конференцію, і ви заходите туди, коли будете готові. Але якщо для вас зручний інший спосіб зв'язку, будь ласка повідомте мене про це.

· Якщо під час сесії у вас чи мене несподівано зникає технічна можливість зв'язку, відбувається відключення світла або інші форс-мажорні обставини, як то обстріли чи повітряні тривоги, тоді ця зустріч переноситься на інший день без додаткової оплати вами чи компенсації від мене.
Якщо ви згодні з вище написаними умовами, буду рада бачити вас у себе на консультації. Напишіть мені у вказані нжче месенджери або на електронну пошту.

З усіма запитаннями ви можете зв'язатися зі мною:

E-mail: serenity.inside.insta@gmail.com
|Telegram | Instagram |
@ Ксенія Хижняк
+380667357804
support@serenity.com.ua
Made on
Tilda