ОСОБИСТІ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Угода про надання психологічних послуг
Ця угода заключається між мною та вами з метою встановити правила для створення безпечних стабільних робочих відносин під час проведення консультацій. Вона не має юридичної чинності, але є важливим елементом нашого взаєморозуміння. Як і будь-яка угода, вона потрібна для того, щоб обидві сторони (клієнт та психолог) однаково розуміли, що є предметом домовленості, як відбуватиметься процес, на який результат можна розраховувати, і які зобов'язання кожної зі сторін.

1. Загальні положення:

· У сферу моєї компетенції входить психологічне консультування з широкого кола питань (тривога, проблеми в стосунках, проблеми з самооцінкою, сепарація, особисті кордони, пошуки сенсів та ін.), психоедукація, навчання різним технікам саморегуляції, в тому числі практикам майндфулнес. Моїми головними цілями в роботі з клієнтами є розвиток стресостійкості та гнучкості, допомога у коупінгу з викликами життя, покращення якості життя, плекання мудрості та особистої зрілості.

· Я не працюю з психічними розладами, залежностями та гострими психологічними станами. Але я можу консультувати вас в альянсі з фахівцем, який це робить, та під наглядом якого ви знаходитесь, наприклад лікарем психіатром.

· У своїй роботі я використовую методи когнітивно-поведінкової терапії, терапії прийняття та відповідальності (АСТ) та гештальт підходу. Кількість консультацій залежить від вашого запиту і може обмежуватися як 5-6 сесіями, так і довгостроковою співпрацею.

· Варто розуміти, що відповідальність за результат несуть двоє: психолог і клієнт. Я зобов'язуюсь консультувати вас належним чином, в рамках етичних та професійних норм, використовуючи весь свій багаж знань і досвіду. Але без вашої включеності, готовності працювати та щирої зацікавленості процесом ми навряд чи зможемо досягти бажаного результату. Саморозкриття прискорює роботу. При цьому психологічна робота – це не примусова сповідальня. У кожного власний ритм і темп психологічної роботи, власний стиль і труднощі. Я поважаю ваші особливості. Ви можете регулювати глибину свого саморозкриття.

· Ніщо з того, що ви скажете, не буде повернене проти вас. Будь-яка інформація, яку ви розповідаєте мені і яку я розповідаю вам в терапії є конфіденційною і не виноситься за межі спілкування між вами та мною, крім форм, в яких неможливо провести жодних аналогій щодо встановлення вашої особистості.

· Ви маєте право отримувати необхідну інформацію про методи роботи, в будь-який момент можете відмовитись від будь-якої моєї пропозиції, зупинити консультування і донести мені до відома ваші побажання.

· У випадку, якщо я розумію та визнаю свої обмеження/некомпетентність щодо вашої проблеми, я зобов'язуюсь повідомити вас про це та, по можливості, порекомендувати контакти компетентних фахівців. Будь-яка інформація щодо такого рішення обов'язково виноситься на обговорення між вами та мною.

· Вам, як і мені, не дозволено приходити на терапевтичну сесію в стані алкогольного сп'яніння і (або) під впливом наркотичних речовин.

· Я консультую українською, англійською або російською мовою. Я не співпрацюю з клієнтами, які проживають на території Росії.


2. Регламент роботи:

· Одна сесія триває 50 хв, в окремих випадках за домовленістю можна провести здвоєну сесію 100 хв, яка оплачується у подвійному розмірі.

· Вартість однієї сесії 50$. Можна оплачувати в гривні по актуальному банківському курсу на банківську картку або у доларах на PayPal. При офлайн зустрічі можлива оплата готівкою у будь-якій вище вказаній валюті.

· Рекомендована частота зустрічей - раз на тиждень, але знову ж таки за домовленістю та в залежності від обставин ми можемо зустрічатися частіше чи рідше.

· Якщо ви запізнюєтеся, то сесія закінчується тоді, коли й повинна була закінчитися.

· Якщо запізнююсь я, то зустріч триває 50 хвилин від її початку, або я компенсую час наступної сесії.

· Якщо вам не вдається прийти на сесію, то ви маєте повідомити про це мене не пізніше, ніж за 24 години. Якщо ви не повідомляєте про скасування зустрічі, то ви у будь-якому разі її оплачуєте. У разі екстрених ситуацій цей момент обговорюється, можливі виключення.

· Так само, якщо я скасовую сесію, то також повинна повідомити про це не пізніше, ніж за 24 години. Якщо цього не трапляється, тоді я проводжу одну зустріч безоплатно.

· Зустрічі проводяться очно в Києві або ж онлайн з відеозв'язком.

· Якщо під час сесії у вас чи мене несподівано зникає технічна можливість зв'язку, відбувається відключення світла або інші форс-мажорні обставини, як то обстріли чи повітряні тривоги, тоді ця зустріч переноситься на інший день без додаткової оплати вами чи компенсації від мене.

· Для онлайн сесій я зазвичай використовую програму Zoom. Перед початком нашої першої зустрічі я скидаю вам посилання на конференцію, і ви заходите туди, коли будете готові. Але якщо для вас зручний інший спосіб зв'язку, будь ласка повідомте мене про це.

· Оплата за консультацію проводиться одразу після закінчення сесії або в будь-якому іншому форматі передоплати, про який ми з вами домовляємось на початку і в процесі консультацій.


Якщо ви згодні з вище написаними умовами, буду рада бачити вас у себе на консультації. Напишіть мені у вказані нжче месенджери або на електронну пошту.

З усіма запитаннями ви можете зв'язатися зі мною:

E-mail: serenity.inside.insta@gmail.com
|Telegram | Instagram |
@ Ксенія Хижняк
+380667357804
support@serenity.com.ua
Made on
Tilda